Sosnowiec

Olivia Boutique

MODA

Olivia Boutique – salon odzieżowy, oferuje ubrania, buty i dodatki z kolekcji damskiej dla kobiet ceniących wygodę i niepowtarzalność. W swoich kolekcjach staramy się łączyć prostotę i elegancję, niezapominając równocześnie o najnowszych trendach.

Na polskim rynku Olivia Boutique jest od 2013 roku, prezentując z powodzeniem swoje kolekcje  w dwóch salonach stacjonarnych, mieszczących się w Centrach Handlowych w Sosnowcu oraz Chorzowie .

W asortymencie Olivia Boutique można znaleźć zarówno odzież na co dzień jak i eleganckie kreacje wieczorowe produkcji Polskiej a także Włoskiej i Francuskiej. Ogromna dbałość przy wyborze modeli, które mają znaleźć się w kolekcji, wieloletnie doświadczenie w branży, indywidualne podejście do każdego Klienta, sprawia, że odzież, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, w wyjątkowy sposób podkreśli Twoje piękno.

Olivia Boutique szczególną uwagę przywiązuje do jakości tkanin, wykończenia produktów, za co cenią nas klienci i chętnie do nas wracają, dopasowania ubrań, aby dobrze wyglądały na różnych typach sylwetek (również Size +) oraz były wygodne i funkcjonalne, a także dodatków: torebek i butów, które uzupełnią Twoją garderobę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty, w Olivia Boutique każda, nawet najbardziej wymagająca klientka znajdzie coś dla siebie.